fa-IRen-US

 

شتابدهنده موسسه شتابدهندگان کارآفرینان چگونه کار می‌کند؟

ما هر سال را به 2 چرخه شتابدهی تقسیم کرده‌ایم و در هر چرخه 10 استارتاپ را سرمایه گذاری می‌کنیم. هر چرخه، یک برنامه 6 ماهه است که از پیش شتابدهی، شتابدهی و روز ارائه تشکیل شده است. هدف ما رسیدن به شتابدهی 100 استارتاپ ایرانی تا سال 2018 است.
 
چه به دست می‌آورید؟

 سرمایه اولیه
شما می‌خواهید یک محصول نو بسازید و دنیا را تغییر دهید؟ و سرمایه مورد  نیاز را ندارید؟ خوب راه چاره اینجاست: در موسسه شتاب دهندگان کارآفرینان پذیرفته شوید، با موفقیت از دوره پیش شتابدهی عبور کنید و ما 25 میلیون تومان (معادل 8000 دلار) به اضافه تعدادی زیادی سرویس دیگر در شما سرمایه گذاری می‌کنیم و در عوض فقط سهم کوچکی از سهام استارتاپ شما که معادل 15 درصد است را می‌گیریم. این مقدار سرمایه گذاری، هزینه های اولیه شما را پوشش می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا محصول خود را ساخته، عرضه کرده و مشتریان اولیه خود را پیدا کنید تا که یک مدل کسب و کار قابل گسترش را بسازید.
سرمایه بیشتر می‌خواهید؟ ما شما را در مقابل بیش از 100 سرمایه گذار معتبر قرار می دهیم و به شما را در جذب سرمایه بیشتر کمک می‌کنیم.
 
 مربی و مشاوره
شما می‌خواهید یک شرکت با دوام بسازید و خواهان دانستن رموز این کار هستید؟ ما شما را با موفق ترین کارآفرینان داخلی و جهانی وصل می‌کنیم. کسانی که می‌توانند به شما راهنمایی استراتژیک دهند، نکات و رموز تدارکات، تکنولوژی، تصاحب مشتریان، جذب نیرو، ساختن تیم و همچنین نحوه ارائه کسب وکار خود به سرمایه گذار را یاد دهند. ما این کار را انجام می‌دهیم تا که شما از شکست های آن ها درس گرفته و دچار آن نشده تا رشد خود را شتاب دهید. در موسسه شتاب دهندگان کارآفرینی ، مربیان بدون هیچ محدودیتی، دانش و تجربه خود را با شما در میان می‌گذارند.
 
 فضای کار
در رویای کار کردن در دفتری هستید که خلاقیت در جریان باشد و بتوانید در کنار کارآفرینان با استعداد کار کنید؟ فضای کاری ما طوری طراحی شده است که مشارکت و توان شما را بالا می‌برد. این فضا در تمام ساعات روز در دسترس بوده تا شما بتوانید در آن به ساخت استارتاپ خود بپردازید.
 
 آموزش
آرزو داشتید در مدرسه ای درس می‌خواندید که فقط هر آنچه برای ساخت یک کسب و کار لازم است به شما بگویند؟ موسسه شتاب دهندگان کارآفرینی تجربیات و تمرین‌های جهانی را به شما ارائه می‌دهد. کارگاه ها به وسیله مدیران و رهبران بزرگ تجاری حاضر در شبکه همکاران ما به همراه ابزارهای لازم، و تمرین هایی که بنیان  استارتاپ شما را خواهند ساخت منتقل می‌شود. در موسسه شتاب دهندگان کارآفرینان شما آموزش‌های فشرده‌ای پیرامون موضوعاتی چون، کسب و کار چابک، نوشتن مدل کسب و کار، تجربه کاربری، توسعه چابک، بازاریابی، تیم و فرهنگ تیمی، مدیریت مالی، حقوق و مسائل قانونی استارتاپ‌ها، جذب سرمایه و … دریافت می‌کنید.
 
 شبکه سازی
یک کارآفرین واقعی، ارزش یک شبکه موثر را درک می‌کند. ما تیم‌های خود را به شبکه ای از مربی ها، سرمایه گذاران، متخصصان و رهبران تجاری و رسانه‌ای محلی و بین‌المللی وصل می‌کنیم. وجود چنین شبکه‌ای یکی از عوامل کلیدی موفقیت برنامه ما است. در درون این شبکه، کارآفرینان ما برند خود را کشف و پرورش می‌دهند.
 
 مزایا و سرویس‌ها
استارتاپ‌های ما دسترسی دارند به منابعی چون هاستینگ مجانی، سرویس‌های ابری مجانی، تبلیغات آنلاین مجانی و … که همه  این ها از طریق شرکای جهانی و محلی ما تامین می‌شوند. به عنوان مثال شرکت Anetwork، مبلغ یک میلیون و شرکت Adad، پانصدهزار تومان به تمام تیم های استارتاپی در موسسه شتاب دهندگان کارآفرینی ، پکیج تبلیغات آنلاین ارائه کردند.
 

 


دی ان ان evoq